V NEDĚLI 4.8. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

03.08.2013 21:50

Ø Je 18. neděle v mezidobí. Ježíš řekne: „Dejte si pozor a chraňte se před každou chamtivostí. Neboť i když má někdo nadbytek, jeho život není zajištěn tím, co má.“ Mše sv. v NH 8,30 za …; v 10,15 ve Sněžném  SE SBÍRKOU NA NÁTĚR STŘECHY!!!

Ø Připravuje se příští neděli 1. zpívání Holanďanů od 16,00 v kostele zpívá sbor 50dětí!!! J

Ø Půl hodiny před každou mší svatou se modlíme růženec a zpovídá se!!!

Ø V úterý je svátek Proměnění Páně - mše sv. v 18,00 nebude!!!

Ø Ve středu je  - mše sv. v 18,00 v NH za  Boží milosrdenství

Ø Ve čtvrtek je sv. Dominika, kn. - mše sv. v 18,00 v NH za dobrý úmysl a adorace!

Ø V pátek je svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže - mše sv. v 18,00 za  Josefa Škodu, m a syna Josefa

Ø V sobotu je sv. Vavřince, jáhna a muč.

Ø V 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

Ø Příští neděli je 19. ne v mezidobí. Ježíš řekne: „Blahoslavení služebníci, které pán při svém příchodu najde, jak bdí. Amen, pravím vám: Přepáše se, pozve je ke stolu, bude chodit od jednoho k druhému a obsluhovat je.“ Mše sv. v NH 8,30 za …; v 10,15 v Borové.

Ø Připravuje se 11.8. koncert Holanďanů a našich od 9,30 v kostele

Ø Připravuje se brigáda čtvrtek – pátek okna těsnění, pá čištění od 9,00

Ø  Chci poděkovat za přípravu příspěvky na dokončení opravy varhan – odvezeno, vyrábí se!

Ø Tento týden se modleme hlavně za O. Longina – po operaci kolena

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman