V NEDĚLI 29.9. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

29.09.2013 19:48

Ø Je 26. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Jestliže neposlouchají Mojžíše a Proroky, nedají se přesvědčit, ani kdyby někdo vstal z mrtvých.“; Mše sv. v 10,15 ve Sněžném.

Ø V Novém Hrádku výročí posvěcení chrámu Mše sv. v 8,30 za FARNÍKY

Ø   „Nezapomínejte: Boha nikdy neunaví nám odpouštět, jen my často zapomínáme požádat o odpuštění.“ Papež František. Proto se ½ hod. před mší svatou zpovídá!!!

Ø  V úterý je sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a uč.c.

Ø  Ve středu je sv. Andělů strážných

Ø V pátek je sv. Františka z Assisi - mše sv. v 16,00 za otce Františka a rodiče

Ø  V sobotu je sv. + 1 sobota

Ø Příští neděli je 27. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,00 za Ludvíka Umlaufa a rodiče

Ø V pondělí 7.10.  je Panny Marie Rúžencové.

Ø V pátek je  mše sv. v 18,00 za  ….

Ø V sobotu je 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

Ø Další neděli je 28. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za D.P. Josefa Landu; v 10,15 ve Sněžném.

Ø ------------------------------------------------------------------------------------------------

Ø Připravuje se v pátek 18.10. od 16,00 na faře setkání dětí 2-8 let:                            „SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE“!

Ø  Chci poděkovat za přípravu dnešní slavnosti a úklid kostela

Ø Tyto týdny se modleme hlavně za náš národ a volby.

Ø Kontakt na kněze do Nové Město n. Met. 491 472 127 pro nutné potřeby.

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman