V NEDĚLI 24.11. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

23.11.2013 20:10

Ø Je Slavnost Ježíše Krista Krále. V evangeliu je: „Ježíši, pamatuj na mě, až přijdeš do svého království.“ Mše sv. v NH 8,30 za Lidmilu Grymovu, m. a rodiče; v 10,15 ve Sněžném.

Ø Sbírka na plošné pojištění diecéze:

Ø Od 16,00 ADORACE na poděkování a svátostné požehnání!!!

Ø „Přijměte Ducha svatého. Komu odpustíte hříchy, tomu jsou odpuštěny.“ Řekl Ježíš. Proto se ½ hod. před mší svatou zpovídá!!!

Ø V úterý je mše sv.  v 18,00 za Jana Balcara, rodiče a d.o.

Ø Ve středu je mše sv. v 18,00 v NH za poděkování za 89 let života Květy  Jeníčkové

Ø Ve čtvrtek je sv. - mše sv. v 18,00 v NH za poděkování za život a Boží vedení a adorace!

Ø V pátek je mše sv. v 18,00 za … a setkání biřmovanců

Ø V sobotu je sv. Ondřeje, ap.

Ø V 17.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

Ø Příští neděli je 1. neděle adventní. V evangeliu je:„Bděte tedy, protože nevíte, který den váš Pán přijde “ Mše sv. v NH 8,30 za Ladislava Světlíka a otce ; v 10,15 v Borové. Sbírka na topení v kostele.

Ø Připravuje se koncert 22.12. 2013

Ø NEPŘIPRAVUJE se předplatné  IKD předplaťte si sami! Rozeberte pohledy!

Ø  Chci poděkovat za farní dílnu poprosit o nákup věcí – jste šikovné J!

Ø Tento týden se modleme hlavně za dobrou volbu adventních předsevzetí!

Ø Vymýšlejme adventní předsevzetí!!!

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman