V NEDĚLI 22.9. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

22.09.2013 12:06

Ø Je 25. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Žádný služebník nemůže sloužit dvěma pánům.“ Mše sv. v NH 8,30 za D.P. Bohumila Janko;

Ø v 10,15 v Borové posvícení!!!.

Ø Je sbírka na církevní školy v neděli 22.9.

Ø V 16,00 je zde varhanní koncert!!! Michal Novenko

Ø  „Nezapomínejte: Boha nikdy neunaví nám odpouštět, jen my často zapomínáme požádat o odpuštění.“ Papež František. Proto se ½ hod. před mší svatou zpovídá!!!

Ø V pondělí je sv.Pia z Pietrelciny

Ø  V úterý je sv. - mše sv.  v 18,00 ke cti sv. Judy Tadeáše, sv. Filomény a Bl. Jana Pavla

Ø Ve středu je sv. - mše sv. v 18,00 v NH za Emilii Bohadlovou, syna a dceru

Ø Ve čtvrtek je od 15,00 úklid kostela !!!

Ø A je sv. Kosmy a Damiána; mše sv. v 18,00 v NH za Miroslava Marka a rodiče a adorace!

Ø V pátek je sv. Vincence z Pauly - mše sv. v 18,00 za Michaela Čermáka

Ø V sobotu je slavnost sv. Václava mše sv. 8,30 za Václava Sychrovského, m. a syny

Ø V 18.00 mše sv v Borové z následující neděle.

Ø Příští neděli je 26. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Jestliže neposlouchají Mojžíše a Proroky, nedají se přesvědčit, ani kdyby někdo vstal z mrtvých.“; Mše sv. v 10,15 ve Sněžném.

Ø V Novém Hrádku výročí posvěcení chrámu Mše sv. v 8,30 za FARNÍKY

Ø Připravuje se v sobotu v 15,00 pouť ke hrobu P. Janko do Dobřan ke společné modlitbě.

Ø Bude v pátek od 16,00 na faře setkání dětí 2-8 let:                            „SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE“!

Ø Tento týden se modleme hlavně za náš národ.

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman