V NEDĚLI 19.5. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

19.05.2013 21:28

Ø Nám dnes Ježíš říká: „Pokoj Vám! - Duch svatý Vás naučí všemu.“             Je Slavnost seslání Ducha sv. mše sv. v 8,30 v Novém Hrádku za farníky v 10,15 v Borové. Je sbírka na: potřeby diecéze. Dnes končí Velikonoční doba! L

Ø Se půl hodiny před každou mší svatou modlíme růženec a zpovídá se.

Ø PO KAŽDÉ MŠI SV. VŠEDNÍ DEN V KVĚTNU JE MÁJOVÁ POBOŽNOST!!! J písně, básně, čtení a litanie! PROSÍM, UDĚLEJME SI NA NĚ ČAS!

Ø V úterý je a mše sv. s M.P. v 18,00 v NH za Antonína Balcara, m. a syna

Ø Ve středu je a mše sv. s M.P. v 16,00 ve Sněžném

a v 18,00 v NH za Oldřicha a Boženu Maršíkovy, rče. a sour.

Ø Ve čtvrtek je mše sv.  s M.P. v 18,00 v NH za Jana Netušila

Ø V pátek je a mše sv. v 18,00 „mládežnická“v NH za Jiřího a Emilii Dědkovy, sourozence a rodiče

Ø V sobotu je a mše sv. v 18.00 v Borové

Ø Příští neděli nám Ježíš řekne: „ Až přijde on, Duch pravdy, uvede vás do celé pravdy.“ a bude Slavnost Nejsvětější Trojice.  Mše sv. v 8,30 v Novém Hrádku za v 10,15 ve Sněžném. Bude sbírka na: kancionály.

Ø Připravuje se v pátek noc kostelů v pátek od 17,30 do 21,00. Kdo přijdete pobejt – a hlídat,… budu rád!

Ø Chci poděkovat za účast na májových, dětem to moc nejde, ale naučíme se!

Ø Tento týden se modleme hlavně za naši jednotu a otevřenost Duchu sv.

Ø Květen je měsíc Panny Marie, naší nebeské Matky, znovu připomínám vhodnost účasti na mších sv. všední den s májovými pobožnostmi.

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman