V NEDĚLI 10.11. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

09.11.2013 18:30

Ø Je 32. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „On přece není Bohem mrtvých, ale živých, neboť všichni žijí pro něho.“ Mše sv. v NH 8,30 za Josefa Škodu, m. a syna Josefa; Jaroslavu Pařízkovou, m. a rče.;  ve Sněžném  výročí posvěcení kaple!!!.

Ø Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout.“ Řekl Ježíš. I Hříchy nás tíží. Proto se ½ hod. před mší svatou zpovídá!!!

Ø V pondělí je sv. Martina, b.

Ø V úterý je sv. Josafata, b. a m.- mše sv.  v 18,00 za smíření bratrů

Ø Ve středu je  mše sv. v 18,00 v NH na poděkování

Ø Ve čtvrtek je  mše sv. v 18,00 v NH za … a adorace!

Ø V pátek je mše sv. v 18,00 za … a příprava na biřmování s adorací.

Ø V sobotu je v 17.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

Ø Příští neděli je 33. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Budete zrazováni i od vlastních rodičů a sourozenců, příbuzných a přátel, a některé z vás usmrtí. Budete pro jméno mé ode všech nenáviděni.“ Mše sv. v NH 8,30 za Farníky NEDĚLE JP II.; v 10,15 v Borové.

Ø Připravuje se BRIGÁDA – NALOŽENÍ DVEŘÍ OD KAPLE DOMLUVTE SE!!!

Ø Připravuje se v sobotu 23. 11. „farní dílna“ – výroba adventní výzdoby a pak prodej v neděli – výtěžek na misie - Likvidace Lepry.

Ø Připravuje se Film Jan Pavel II. sobota 23.11. 18,30 za 50,- Kč

Ø Připravuje se adorace na neděli Krista Krále 24.11. od 15 / 16,00???

Ø  Chci poděkovat za všechny květiny, které jste věnovali kostelu na výzdobu

Ø Tento týden se modleme hlavně za umění hospodařit se svobodou!

Krásnou a požehnanou neděli a celý týden všem!

P. František Hofman