V NEDĚLI 1.12. JE DOBRÉ VĚDĚT, ŽE:

30.11.2013 21:21

Ø Je 1. neděle adventní. V evangeliu je:„Bděte tedy, protože nevíte, který den váš Pán přijde “ Mše sv. v NH 8,30 za Ladislava Světlíka a otce ; v 10,15 v Borové. Sbírka na topení v kostele.

Ø Minule se na pojištění vybralo v Borové 780,- Na Hrádku 1970,- ve Sněžném 1000,-Kč

Ø „Přijměte Ducha svatého. Komu odpustíte hříchy, tomu jsou odpuštěny.“ Řekl Ježíš. Proto se ½ hod. před mší svatou zpovídá!!!

Ø V pondělí je 1. pondělí v měsíci – mše sv. k Duchu sv. 18,00 za FRANÍKY

Ø V úterý je sv. Františka Xaverského - mše sv.  v 18,00 za pana faráře Karla Filipa, rodiče a sour.

Ø Ve středu je mše sv. v 18,00 v NH za farnost Holice a jejího pastýře

Ø Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 v NH za duše v očistci a adorace!

Ø SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE (malé děti) PÁTEK V 16.00 NA FAŘE

Ø V pátek je sv. Mikuláše  - mše sv. v 18,00 za duše v očistci

Ø Po mši sv. setkání manželů – rodičů na teplé faře.

Ø V sobotu je sv. Ambrože, b. a u.c.+ 1 sobota – mše sv. v 7,00 RORÁTNÍ při svíčkách za FARNOST

Ø V 17.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

Ø Příští neděli je 2. neděle adventní. V evangeliu je: „Připravte cestu Páně, vyrovnejte mu stezky! …  Každý strom, který nenese dobré ovoce, bude poražen a hozen do ohně. “ Mše sv. v NH 8,30 za  Ambrože a Annu Meňhejovi, rče a sour.; v 10,15 ve Sněžném.

Ø Připravuje se Koncert v neděli 22.12. v 15,00 Prof. Uhlíř a Hana Medková

Ø Chci poděkovat za přípravu adventní výzdoby a štědrost -1790,- Kč

Ø Chci poděkovat za účast na pobožnosti v neděli.

Ø Tento týden se modleme hlavně za naše biřmovance! J

Krásnou a požehnanou neděli a celý advent všem!

P. František Hofman