08.06.2014 20:55

o   Je SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO. V evangeliu je: „Pokoj vám! Jako Otec poslal mne, tak i já posílám vás.“ Mše sv. v NH 8,30 za Annu Sukovu; v 10,15 ve Sněžném. Je sbírka na nová světla v kostele – osvětlení presbytáře!

o   V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za Annu Markovou a manžela

o   Ve středu je sv. Barnabáše, ap. mše sv. v 18,00!!! za Jana Martinka, děti a rodiče.

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 za rodinu a uzdravení a adorace!

o   V PÁTEK V 16.00 NA FAŘE SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE (malé děti)

o   V pátek je sv. Antonína z Padovy mše sv. s kytarami v 18,00 za  Annu Petrovou a manž. a rodinu Frimlovu.

o   Po mši sv. setkání BIŘMOVANCŮ

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

o   Příští neděli je Slavnost Nejsvětější Trojice. V evangeliu je: „Kdo v něho věří, není souzen; kdo nevěří, už je odsouzen,… “ Mše sv. v NH 8,30 za farníky – neděle Jana Pavla II.; v 10,15 v Borové. Bude sbírka na: CHARITU!!!

o   Připravuje se biřmování, proto se modleme o dary Ducha svatého!!!

o   Připravuje se Boží Tělo – sdělte mi trasu, přimlouval bych se za náměstí!

o   Tento týden se modleme hlavně za biřmovance.

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!