06.04.2014 18:04

Ø  Je 5. neděle postní. V evangeliu je: „To není nemoc k smrti, ale k slávě Boží, aby jí byl oslaven Boží Syn.“ Mše sv. v NH 8,30 za Marii Hlaváčkovou, manžela a obojí rodiče.; v 10,15 v Borové s pobožností Křížové cesty.

Ø V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za nemocného Lukáše

Ø Ve středu je mše sv. v 18,00 v kostele za + Stanislava Čížka;     za týden bude ve středu mše sv. ráno!!! – ve svatém týdnu!

Ø Ve čtvrtek je OD 16,00 ÚKLID KOSTELA a mše sv. v 18,00 v kostele za Milana Caháka a manželku a adorace!

Ø V PÁTEK V 16.00 NA FAŘE SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE (malé děti)

Ø V pátek je v 17,30 pobožnost křížové cesty; mše sv. s kytarami v 18,00 za Vojtěcha Bubeníčka a manž.

Ø Po mši sv. setkání BIŘMOVANCŮ

Ø V sobotu je sv. v 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

Ø Příští neděli je Květná neděle. Uslyšíme pašije podle Matouše. Mše sv. v NH 8,30 za Josefa a Lidmilu Martínkovy, rče. a bratra;

Ø v 10,15 ve Sněžném.                      Bude sbírka na: velikonoční výzdobu.

Ø Probíhá týden modliteb za mládež!

Ø Připravuje se pouť do Klodska 28.4. a farní odpoledne 1.5.

Ø Chci poděkovat za účast na duchovní obnově.

Ø Tento týden se modleme hlavně za mládež.

Ø Napište se na adoraci na Velký pátek.

Ø NEZAPOMEŇTE NA PŘEDVELIKONOČNÍ SVATOU ZPOVĚĎ!

Prožívejme postní dobu opravdu usebraně v modlitbě a kajícnosti J!