04.10.2014 10:35

o    Je 27. neděle v mezidobí. Na Novém Hrádku POSVÍCENÍ! Mše sv. v NH 8,30 za  FARNÍKY A FARNOST s děkovnou pobožností; v 10,15 v Borové.

o   V 16,00 je v našem kostele Varhanní koncert!!

o   V úterý je pam. Panny Marie Růžencové. Mše sv. v 18,00 v kapli na faře za Boží pomoc a uzdravení. *

o   Ve středu je mše sv. v 18,00 za Emilii Bohadlovou, manžela a syna a dceru.

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 za Jaroslava Řeháka a rodiče;  pak adorace.

o   V pátek je v 16,00 setkání malých dětí pak mše sv. v 18,00 „mládežnická“ za  rodinu Majky.** pak setkání mládeže.

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 28. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za Marii Markovou, manžela a syny; v 10,15 ve Sněžném.

o   Připravuje se modlení za zemřelé k získání odpustků – možnost od 25. 10. do 8.11.

o   Chci poděkovat za přípravu dnešní slavnosti a za modlitby za mé zdraví.

o   Je měsíc říjen – měsíc, kdy se modlíme růženec! Zvu Vás ke společné modlitbě v kostele přede mší sv. od 17,33.

o   Tento týden se modleme hlavně za naši farnost.

Myšlenka na tento týden: „Pomlouvač se podobá housence, která když leze po květech, zanechá na nich slinu a pokálí je.“ Jan M. Vianney.

Ať nám blížící se podzim připomíná i podzim našeho života a pomáhá vyzrát naši naději na věčnost v nebi a zdokonalit naši lásku ke všem.