03.05.2014 19:14

o    Je 3. neděle velikonoční. V evangeliu je: „Zůstaň s námi, neboť se připozdívá a den se už nachýlil.“ Mše sv. v NH 8,30 za Danu Duškovou a Stanislava Téru; v 10,15 v Borové. Bude sbírka na potřeby diecéze (z 13.4.)

o   V úterý je mše sv. Jana Sarkandra v 18,00 v kostele  za Boží pomoc a ochranu a Májová pobožnost!

o   Ve středu je mše sv. v 16,00 ve Sněžném a Májová pobožnost!

o   V 18,00 NH za duše v očistci a Májová pobožnost!

o   Ve čtvrtek je P. Marie, Prostřednice všech milostí; mše sv. v 18,00 za Jana a Anežku Škodivy a rodiče  a adorace!

o   V pátek je mše sv. s kytarami v 18,00 za rodinu Grimovu a Májová pobožnost!

o   Po mši sv. setkání RODIČŮ

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 4. neděle velikonoční. Neděle dobrého Pastýře. V evangeliu je: „Když všechny své ovce vyvede, jde před nimi a ovce ho následují, protože znají jeho hlas.“ Mše sv. v NH 8,30 za Annu Kotyškovu, m., Oldřicha Ješinu Fridolína Novotného; v 10,15 ve Sněžném. Bude sbírka na: Seminář.

o   Připravuje se v květnu v NH úterý, středa a pátek Májová pobožnost; Sněžné ve středu v 16,00 v Borové po dohodě čt. 15.;22.; a 29. V 16,00

o   Připravuje se malá noc kostelů 23.5. od 20,00.

o   Chci poděkovat za účast na farním odpoledni a všem, kdo pomohli s přípravou.

o   Tento týden se modleme hlavně za duchovní povolání = týden modliteb!

Prožívejme velikonoční dobu opravdu radostně v modlitbě a vděčnosti J!