29.03.2014 15:19

Ø Je 4. neděle postní. V evangeliu je: „Nezhřešil ani on, ani jeho rodiče, ale mají se na něm zjevit Boží skutky.“ Mše sv. v NH 8,30 za rodinu Livarovu ; v 10,15 ve Sněžném.

Ø 14,30 KŘÍŽOVÁ CESTA OD ŠKOLY KE KOSTELU!!!

Ø V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za nemocného Lukáše

Ø Ve středu je mše sv. v 18,00 v kostele za živé i zemřelé příbuzné

Ø Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 v kostele k Božímu Milosrdenství a adorace!

Ø V pátek je v 17,30 pobožnost křížové cesty; mše sv. s kytarami v 18,00 za  Pavla.

Ø Po mši sv. setkání RODIČŮ

Ø V sobotu je 1. sobota – mše sv. v 8,00 za farníky.

Ø V 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

Ø Příští neděli je 5. neděle postní. V evangeliu je: „To není nemoc k smrti, ale k slávě Boží, aby jí byl oslaven Boží Syn.“ Mše sv. v NH 8,30 za Marii Hlaváčkovou, manžela a obojí rodiče.; v 10,15 v Borové s pobožností Křížové cesty.

Ø Připravuje se dnes křížová cesta městem.

Ø Hřbitov zůstává náš, jen se zavazujeme, že nebudeme 25 let žádat o jeho provozování.

Ø Připravuje se Týden modliteb za mládež od 6. 4. – příští neděle!

Ø Chci poděkovat za sbírku. Minule se vybralo na pojištění: B 770,-; S 670,-; NH 2412,-Kč. Pán Bůh zaplať.

Ø Chci poděkovat za účast na křížové cestě a na zasedání ekonomické rady VELIKOU ÚČAST NA SOBOTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVĚ!!! J.

Ø Tento týden se modleme hlavně za pokoj pro naši farnost.

Prožívejme postní dobu opravdu usebraně v modlitbě a kajícnosti J!