29.06.2014 21:38

o    Je Poutní Slavnost sv. Petra a Pavla. V evangeliu je: „Ty jsi Mesiáš, Syn živého Boha!“ Mše sv. v NH 8,30 za farníky;

o    V 10,15 v Borové Poutní Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

o   V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za Boží požehnání pro rodinu

o   Ve středu je mše sv. v 7,30!!! v kapli na faře za Boží požehnání pro rodinu

o   Ve čtvrtek je sv. Tomáše, apoštola. Mše sv. v 18,00 za rodinu Klimešovu, uzdravení a Boží ochranu a adorace.

o   V pátek je sv. Prokopa, opata. Mše sv. s kytarami v 18,00 za + oce

o   V sobotu je Slavnost sv. Cyrila a Metoděje + 1 sobota – mše sv. v 8,30 za farníky.

o   V 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 14. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím.“ Mše sv. v NH 8,30 za Annu a Ambrože Menyheiovy a rodiče; v 10,15 ve Sněžném.

o   V 11,30 POUTNÍ MŠE SVATÁ V TISU!!!

o   Bude sbírka na opravu oken na faře! Ek. Rada odsouhlasila – srpen září cca 40.000,- Kč

o   Připravuje se MOŽNOST BRIGÁDY – POMOCI FARÁŘOVI každý čtvrtek, pátek od 9,00 pro mládež! /mimo dovolenou/

o   Chci poděkovat za krásné biřmování, Boží tělo, houslovou vložku, rychlý úklid,….

o   Tento týden se modleme hlavně za lidi na dovolených!

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!