28.09.2014 11:46

o    Je Slavnost sv. Václava. Mše sv. v NH 10,30 za Hedviku Hofmanovou, manžela a rodiče a sourozence ;

o   V pondělí je sv. archandělů Michaela, Gabriela a Rafaela

o   V úterý je mše sv. Jeronýma

o   Ve středu je sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny  a učitelky církve.

o   Ve čtvrtek je památka sv. Andělů strážných; mše sv. v 18,00 za Miroslava Marka a rodiče a krátká adorace.

o   V pátek je mše sv. v 18,00 „mládežnická“za Josefa Malinu, manželku a rodiče.

o   Je první sobota a bude mše sv. v 7,30 ráno za farníky.

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

o   Příští neděli je 27. neděle v mezidobí. Na Novém Hrádku POSVÍCENÍ! Mše sv. v NH 8,30 za  FARNÍKY A FARNOST; v 10,15 v Borové.

o   V 16,00 je v našem kostele Varhanní koncert!!

o   Chci poděkovat za sbírku na církevní školy. Vybralo se 1060 v Borové;1290 ve Sněžném a 1790 na Hrádku. Pán Bůh zaplať.

o   Chci poděkovat těm málo, kdo přišli pomoct s úklidem fary po opravě a malování.

o   Tento týden se modleme hlavně za náš národ.

Myšlenka na tento týden: „Bůh Ti opusť bratře,…“ Z písně V zemi věrných Čechů.

Ať nám blížící se podzim připomíná i podzim našeho života a pomáhá vyzrát naši naději na věčnost v nebi a zdokonalit naši lásku ke všem.