19.07.2014 22:26

o    Je 16. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Dobré semeno jsou synové Království, plevel jsou synové toho Zlého. Nepřítel, který ho zasel, je ďábel.  “ Mše sv. v NH 8,30 za FARNÍKY – NEDĚLE JANA PAVLA II. ; v 10,15 ve Sněžném.

o   V pondělí je ve 14,30 pohřeb pana Jiráska ze Sněžného

o   V úterý je sv. Marie Magdalény, kajícnice; mše sv. v 18,00 v kostele za přímluvu Jana Pavla II.

o   Ve středu je sv. Brigidy, řeholnice, patr. Evropy mše sv. v 18,00!!! /Slouží P. Th.Lic. Jan Czarný/ za Růženu Malinovou, manžela a rodiče

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 /Slouží P. Th.Lic. Jan Czarný/ za

o   V pátek je sv. Jakuba, apoštola; mše sv. /Slouží P. Th.Lic. Jan Czarný/v 18,00 za Jana Augustu, sestru Marii a švagrovou Marii.

o   V sobotu je sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie v 18.00 mše sv. ve Sněžném v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 17. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Tak to bude při skonání věku: Vyjdou andělé, oddělí zlé od spravedlivých a hodí je do ohnivé pece.“ Mše sv. v NH 8,30 za Rodinu Matějovu, Javůrkovu a Jaroslava Blažka; v 10,15 v Borové.

o   Připravuje se na sobotu 26.7. v 10,15 vzpomínková bohoslužba za oběti 1. světové války na náměstí u pomníku a pak mše sv. v kostele. Viz plakát.

o   Tento týden se modleme hlavně za světový mír a konec terorismu!!!!

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!