15.06.2014 16:30

o    Je Slavnost Nejsvětější Trojice. V evangeliu je: „Kdo v něho věří, není souzen; kdo nevěří, už je odsouzen,… “ Mše sv. v NH 8,30 za farníky – neděle Jana Pavla II.; v 10,15 v Borové. Je sbírka na: CHARITU!!!

o   V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za Jarmilu Tylšovu a rodiče a manžela.

o   Ve středu je mše sv. v 8,00!!! Za přímluvu Jana Pavla II.

o   Ve čtvrtek je Slavnost Těla a Krve Páně  - překládá se na neděli! mše sv. v 18,00 za Marii Říhovou, m. a syna a obojí rodiče - a adorace!

o   V pátek je mše sv. s kytarami v 18,00 za Blahoslava Šritra

o   Po mši sv. setkání BIŘMOVANCŮ a ministrantů – nácvik!

o   V sobotu je Biřmování!!! Od 9,00 o. b. Jan; mše za farníky

o   sv. Aloise Gonzaga mše sv. v 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

o   V 21,30 mše sv. na hradě.

o   Příští neděli je 12. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „A nebojte se těch, kdo zabíjejí tělo – duši zabít nemohou. Spíše se bojte toho, který může zahubit v pekle duši i tělo.U nás Slavnost Těla a Krve Páně; Mše sv. v NH 8,30 za farníky a pak průvod Božího těla k Vámi postaveným oltářům.

o   v 11,00 v Borové a při ní svěcení Hasičské techniky – aut a sraz rodáků.

o   Ve čtvrtek 26. 6. od 15,00 se sejdou na rozlučkové setkání malé děti a opečou si své buřty a vypijí farářovu limonádu J J J !!!

o   Tento týden se modleme hlavně za biřmovance.

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!