15.09.2014 08:58

o   Je Svátek Povýšení sv. Kříže. V evangeliu je: „Neboť tak Bůh miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna “ Mše sv. v NH 8,30 za                 FARNÍKY -  NEDĚLE JANA PAVLA II; v 10,15 ve Sněžném. POUŤ V ROKOLI - Jan Vianey

o   V pondělí je Panny Marie Bolestné.

o   V úterý je sv. Ludmily; V Borové bude pohřeb. V N.H. mše sv. v 18,00 v kostele za farníky

o   Ve středu je mše sv. v 18,00 za Ludmilu Maršíkovou, m. a syna.

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 za přímluvy Jana Pavla II. a adorace. Učí se náboženství.

o   V pátek je V 16,00 SETKÁNÍ MALÝCH DĚTÍ; mše sv. v 18,00 „mládežnická“ za                  + osadníky Olešnice.

o   V sobotu je pam. sv. Ondřeje a druhů muč. v 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

o   Příští neděli je 25. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za P. Bohumila Janko; v 10,15 v Borové – posvícení v 11,30 posvícení v Tisu!!!. 16,00 Dobřany modlitba

o   Na sv. Václava mše sv. v 17,00!!!! Sněžné v 16,30 – jedu na sliby do Klodzka!

o   Bude sbírka na: CÍRKEVNÍ ŠKOLY!!!

o   Chci poděkovat za DAR. Ve sbírce byla dvoutisícovka. Pán Bůh zaplať.

o   Připravuje se novéna za zdraví pro faráře od čtvrtka do neděle 28.9.

o   Tento týden se modleme hlavně za nemocné

Myšlenka na tento týden: „Pokladem srdce je ODŘÍKÁNÍ.“Jan M. Vianney.

Ať nám blížící se podzim připomíná i podzim našeho života a pomáhá vyzrát naši naději na věčnost v nebi a zdokonalit naši lásku ke všem.