12.07.2014 22:11

o    Je 15. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „‘Budete stále poslouchat, a neporozumíte, budete se ustavičně dívat, a nic neuvidíte. Otupělo totiž srdce tohoto lidu. Uši mají nedoslýchavé a oči zavírají, takže očima nevidí, ušima neslyší, srdcem nechápou a neobrátí se, a já je neuzdravím.’“ Mše sv. v NH 8,30 za Jindřicha Hánla, m. obojí rodiče a děti; v 10,15 v Borové.

o   V úterý je sv. Bonaventury b. a uč.c.

o   Ve středu je mše Panny Marie Karmelské

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 za     … /Slouží P. Th.Lic. Jan Czarný/

o   V pátek je mše sv. v 18,00 za  … /Slouží P. Th.Lic. Jan Czarný/

o   V sobotu je mše sv. v  18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 16. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Dobré semeno jsou synové Království, plevel jsou synové toho Zlého. Nepřítel, který ho zasel, je ďábel.  “ Mše sv. v NH 8,30 za FARNÍKY – NEDĚLE JANA PAVLA II. ; v 10,15 ve Sněžném. Bude

o   Připravuje se na sobotu 26.7. v 10,15 vzpomínková bohoslužba za oběti 1. světové války na náměstí u pomníku a pak mše sv. v kostele.

o   Chci poděkovat za sbírku. Minule se vybralo na výměnu oken v prostorách fary: Borová 770,- Hrádek 2070,- Sněžné 2200,- Kč. Pán Bůh zaplať.

o   Tento týden se modleme hlavně za nemocné.

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!