13.04.2014 15:17

Vstupujeme do SVATÉHO TÝDNE!

Ø Dnes je KVĚTNÁ NEDĚLE. Mše sv. v 8,30 v Novém Hrádku za Josefa a Lidmilu Martínkovou, rodiče a brata  v 10,15 ve Sněžném.

Ø V úterý je od 17,00 zpovídání a mše sv. v 18,00 v NH v kostele za nemocného Lukáše

Ø Ve středu je a mše sv. v 8,00 v kapli na faře NH za Přímluvy Jana Pavla II.

Ø Ve čtvrtek je ZELENÝ ČTVRTEK v 16,00 mše sv. ve Sněžném                       v 18,00 mše sv. a krátká adorace v NH za farníky

Ø V pátek je VELKÝ PÁTEK – DEN PŘÍSNÉHO POSTU! v 18,00 OBŘADY na památku umučení Pána Ježíše. Doplníme adoraci a budeme zase bdít celou noc u Ježíšova hrobu!  J do 8,30 ráno v sobotu.

Ø V sobotu je mše sv. v 19.30 z vigilie Zmrtvýchvstání Páně – cca2,5 hodiny – teple ustrojit! Za farníky

Ø Příští neděli bude SLAVNOST ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ. Mše sv. v 8,30 v Novém Hrádku za Františka Hofmana, manž., rodiče a sourozence. v 10,15 v Borové.

Ø V NEDĚLI BUDU SVĚTIT POKRMY!

Ø Pondělí velikonoční 8,30 NH v 10,15 ve Sněžném.

Ø Chci poděkovat za účast na Křížových cestách i na té městem.

Ø Tento týden se modleme hlavně za hluboké prožiti Velikonoc v opravdové zbožnosti.

Ø Hledáme rodinu, která připraví pohoštění na Neděli Jana pavla II.  27.4. kdy bude Jan Pavel prohlášen za svatého bude udílena svátost nemocných.

Ø VELIKONOČNÍ DOBA JE DOBA RADOSTNÁ, NAPLNĚNÁ RADOSTÍ                    A OSLAVOU KRISTOVA ZMRTVÝCHVSTÁNÍ A NAŠEHO VYKOUPENÍ.

RADOSTNÉ  A POŽEHNANÉ VELIKONOCE VŠEM !

P. František Hofman