11.08.2014 15:15

o    Je 19. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za Ferdinanda Hlaváčka, manželku a oboje rodiče; v 10,15 v Borové.

o   V pondělí sv. Kláry a je pohřeb ve 13,00 v N.H.

o   V úterý je sv. Jany Františky de Chantal, řeh.; mše sv. v 18,00 v kapli na faře k B. milosrdenství

o   Ve středu je mše sv. v 7,30!!! Za D.P. Josefa Žemličku

o   Ve čtvrtek je sv. Maxmiliána M. Kolbeho, m. mše sv. v 18,00 za  rodinu Frimlovu, Čtvrtečkovu a Hradeckých  a adorace.

o   V pátek je Slavnost Nanebevzetí Panny Marie; mše sv. v 18,00 za přímluvu sv. Jana Pavla II

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je 20. neděle v mezidobí. NEDĚLE JANA PAVLA II.  Mše sv. v NH 8,30 za FARNÍKY A FARNOST; v 10,15 ve Sněžném.

o   Připravuje se farní den v sobotu 30. 8. odpoledne. 14.00 mše sv. a pak posezení u grilované uzeniny J !!!

o   Připomínám povinnost přihlásit děti na náboženství v novém šk. roce.

o   Tento týden se modleme hlavně za pokoj v našich srdcích a světový mír!

Myšlenka na tento týden: „Chceme-li přesvědčit druhé, je potřeba nejdříve přesvědčit sebe.“Jan M. Vianney.