15.03.2014 18:46

Ø  Je 2. neděle postní. V evangeliu je: „z oblaku se ozval hlas: „To je můj milovaný Syn, v něm mám zalíbení; toho poslouchejte!“  Mše sv. v NH 8,30 za farníky neděle Jana Pavla II.; v 10,15 ve Sněžném.

Ø V úterý je mše sv.  v 18,00 v kapli na faře za farníky

Ø Ve středu je Slavnost sv. Josefa, snoubence P. Marie  mše sv. v 18,00 v kostele za Josefa Balcara, m a syna Miloše

Ø Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 v kostele za těžce nemocného a adorace!

Ø V PÁTEK V 17.00 NA FAŘE SETKÁNÍ S KAMARÁDY Z NEBE (malé děti)

Ø V pátek je v 17,30 pobožnost křížové cesty; mše sv. s kytarami v 18,00 za + P. Ladislav Šidáka

Ø V sobotu je v 17.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

Ø Příští neděli je 3. neděle postní. V evangeliu je: „Kdo se však napije vody, kterou mu dám já, nebude žíznit navěky, ale voda, kterou mu dám já, stane se v něm pramenem vody tryskající do života věčného.“ Mše sv. v NH 8,30 za Josefa  Škodu, rodiče a Jaroslavu Pařízkovou, m. a rodiče.

Ø v 10,15 v Borové.

Ø Bude sbírka na plošné pojištění diecéze

Ø Připravuje se Duchovní obnova od soboty za týden 29. 3. 8,00 – 11,45

Ø Připravuje se Křížová cesta městem od školy do kostela 30. 3.

Ø Chci poděkovat za účast na adoraci cca 50 lidí /z N. H. cca 6/

Ø Tento týden se modleme hlavně za příznivé počasí

Prožívejme postní dobu opravdu usebraně v modlitbě a kajícnosti J! K tomu patří i svátost smíření – začátek a konec postu ideálně ! J ! Zpovídá se před každou mší svatou v kostele!