03.08.2014 17:20

o    Je 18. neděle v mezidobí. V evangeliu je: „Když Ježíš uslyšel o smrti Jana Křtitele, odebral se lodí na opuštěné místo, aby byl sám. Jakmile o tom lidé uslyšeli, šli pěšky z měst za ním“ Mše sv. v NH 8,30 za Václava Sychrovského, rodiče a bratra; v 10,15 ve Sněžném  poutní mše svatá!!!

o   V pondělí je sv. Jana Marie Vianneye, kněze

o   V úterý je mše sv. v 18,00 v kapli na faře za zemřelého Jana

o   Ve středu je svátek Proměnění Páně mše sv. v 7,30!!! v kapli za farníky

o   Ve čtvrtek je mše sv. v 18,00 za duše v očistci a adorace.

o   V pátek je sv. Dominika, kn. a mše sv. v 18,00 za Josefa Škodu, m. syna a rodiče

o   V sobotu je sv. Terezie Benedikty od Kříže, p. a muč, patronky Evropy.

o   V 18.00 mše sv. ve Sněžném z následující neděle.

o   Příští neděli je 19. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za Ferdinanda Hlaváčka, manželku a oboje rodiče; v 10,15 v Borové.

o   Připravuje se farní den v sobotu 30. 8. odpoledne.

o   Chci poděkovat za vydařený„příměstský farní tábor“ pro naše nejmenší děti!

o   Tento týden se modleme hlavně za naše nemocné!

o   Myšlenka na tento týden:Neexistují nějaké dva způsoby, jak našemu Pánu sloužit. Existuje pouze jediný, tj. sloužit mu tak, jak On sám chce, aby se mu sloužilo.“Jan M. Vianney.